0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Троја Ли Дизајнира Велосипедизам Планински Велосипедизам Патека Велосипедизам МТБ Велосипед Шорцеви За Мажи, Лебдат Кратка Школка

Троја Ли Дизајнира Велосипедизам Планински Велосипедизам Патека Велосипедизам МТБ Велосипед Шорцеви За Мажи, Лебдат Кратка Школка

DEN 1008.32
Достапно за нарачка

Залиха

87% Полиестер, 13% Спандекс. Затворање на патент. Возење Одговара Велосипед Шорцеви За Мажи; Син Знак Сертифициран 4-Насочен Водат Ткаени. Велосипедски Шорцеви Со Критична Конструкција За Заварување На Потколеницата. Шорцевите за планински Велосипеди Имаат Брза Сува Завршница; Патент Лета со Предвремено Затворање. Прилагодувачи на Половината Од Само Ткаенина; Силиконски Принт На Внатрешниот Појас. Троја Ли Дизајни : 40 години трки за Најбрзите Тркачи во Светот. Корона, Калифорнија. Она што започна како хоби на тркачки тинејџер по име Троја Ли, сликајќи шлемови во гаражата на неговите родители за неговите пријатели, стана признато како главна продавница за бои за кациги во светот. Троја Ли Дизајнира опрема за мотокрос и планински велосипеди за најбрзите тркачи во светот. Троја Ли Дизајни нема да биде она што е денес без најбрзите спортисти и амбасадори во светот во секоја категорија. Овие спортисти и амбасадори составија некои од најпрестижните награди и признанија во спортот, вклучувајќи светски рекорди, олимписки медали и бројни првенства, сите Во троја Ли Дизајнира опрема и заштита. Супер лесната поли-растеглива ткаенина и заварените шевови создаваат оптимална удобност што се спојува со нашите професионални облоги (продадени одделно) или кратка лигавче како шампион. ШОРЦЕВИТЕ со ЛЕБДАТ имаат совршено поставување џеб зад вашата нога, така што нема ни да го забележите телефонот и тенок заден џеб на појасот за да се прикрадете во закуска.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат