0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хартиена Крпа диспензерот Кутија За Ткиво Магнетно Ткиво Покритие Ретро Држач За Ткивна Кутија Во Европски стил, Кутија За Складирање Ткиво На Лицето За Дневна Соб

Хартиена Крпа диспензерот Кутија За Ткиво Магнетно Ткиво Покритие Ретро Држач За Ткивна Кутија Во Европски стил, Кутија За Складирање

DEN 1925.92
Достапно за нарачка

Залиха

Значи, нема да имате проблеми со влечење марамче и фаќање на целата кутија. Тој беше дизајниран да изгледа одлично и цврсто да остане на место за време на употребата. Исклучителната и практична кутија за ткиво може да се стави на домашната маса или во автомобилот,што е погодно и едноставно за складирање на ткивата. Користејќи материјал од легура на цинк,галванизација и боење,не е лесно да се избледи, а површината е залепена за да се спречи оксидација и потрајни. Уметничка резба,изработка,мазни линии,грациозни форми на рози и замоци, стил На Европска палата.Додадете декорација на home.It може да се стави на врвот на масата во дневната соба,трпезариска маса,спална соба,маса за бања,маса за облекување итн. Исклучителна изработка, дизајн на горниот и долниот магнет, похуман е и поцврст за употреба. Значи, нема да имате проблеми со влечење марамче и фаќање на целата кутија. Тој беше дизајниран да изгледа одлично и цврсто да остане на место за време на употребата. Исклучителната и практична кутија за ткиво може да се стави на домашната маса или во автомобилот,што е погодно и едноставно за складирање на ткивата. Користејќи материјал од легура на цинк,галванизација и боење,не е лесно да се избледи, а површината е залепена за да се спречи оксидација и потрајни. Уметничка резба,изработка,мазни линии,грациозни форми на рози и замоци, стил На Европска палата.Додадете декорација на home.It може да се стави на врвот на масата во дневната соба,трпезариска маса,спална соба,маса за бања,маса за облекување итн. Исклучителна изработка, дизајн на горниот и долниот магнет, похуман е и поцврст за употреба. Чистиот дизајн е совршен за домашна или комерцијална употреба и ќе одговара на секој стилски декор.Параметри на производот : Кутија За Складирање Ткиво Кутија За Кутијаво Случај Држач За Кутијаимето На Хартија : држач за кутија за ткиво/покривка за кутија за ткиво : Легура На Цинк : 7.9*5.9*4.3 во/20*15*11консолидација на складирање на ткиво, го прави вашиот простор поуреден.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат