0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Lunepon Вратоврска Боја Прашка Ранец Вкрстено Тело Рамо Торби За Жени Мажи, Прашка Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack Унисекс

Lunepon Вратоврска Боја Прашка Ранец Вкрстено Тело Рамо Торби За Жени Мажи, Прашка Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Перформанси На Производот : Оваа Торба За Прашка Е Изработена Од Висококвалитетен Издржлив Материјал, Добра Отпорност На Брчки, Силна И Издржлива. Висок Капацитет За Складирање, Може Да Собере Многу Предмети. Ремените Се Лесни За Да Го Намалат Притисокот Врз Рамената, А Ремените За Рамо И Задниот Панел Што Дишат Се Удобни И Лесни. Прилагодливите Ремени За Рамо Го Прават Овој Ранец Погоден За Повеќето Луѓе. Применливи Сценарија : Може Да Се Користи Како Торба За Гласник/Торба За Рамо/Ранец Со Вкрстено Тело/Ранец За Одмор/Торба За Трегер/Торба За Гради/Патна Торба/Работа Или Деловна Торба. Погоден За Повеќето Луѓе : Погоден За Возрасни, Мајки, Момчиња, Девојчиња, Тинејџери, Канцелариски Работници, Ентузијасти За Спортови На Отворено Итн. Многу Погоден За Патување, Вежбање, Јога, Фитнес, Секојдневна Употреба. Структура На Додатоци : 1 Главен Џеб Со Патент Одвнатре, 1 Џеб За Лепенка Одвнатре Со Еластично Затворање; 1 Отворен Џеб Однадвор, 1 Џеб За Копање Со Патент Од Најоддалечената Страна И 1 Џеб За Лепенка Од Секоја Страна. Дното На Торбата Има Две Спојки За Уши. Прилагодлива Должина На Ременот (55-105см). Инструкции За Перење : Рачно Перење Или Нежно Перење Во Машина, Без Пеглање, Без Белење.Возраст Оценување : За Возрасни. Прашка Торба. Прашка Торба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат