0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Абаодам Елка Форма Куче Играчка Прекрасна Куче Џвакање Играчки Миленичиња Играчки Куче Кученце Залак Играчки Миленичиња Материјали За Домашна Продавница Се Кори?

Абаодам Елка Форма Куче Играчка Прекрасна Куче Џвакање Играчки Миленичиња Играчки Куче Кученце Залак Играчки Миленичиња Материјали

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Кучињата се љубители на интерактивни играчки. Вашето домашно милениче нема да има денови кога е досадно и седи наоколу. Можете да го играте со, што може да ја зајакне врската помеѓу вас и да ви дозволи повеќе. Направено од материјал, издржлив за употреба. Играчката му помага на интелектуалниот развој на кучето, правејќи го кучето поживо и поубаво. Може да им дозволи на кучињата да прават некои вежби и да го олеснат расположението и да го ослободат притисокот. Кучињата се љубители на интерактивни играчки. Вашето домашно милениче нема да има денови кога е досадно и седи наоколу. Можете да го играте со, што може да ја зајакне врската помеѓу вас и да ви дозволи повеќе. Направено од материјал, издржлив за употреба. Играчката му помага на интелектуалниот развој на кучето, правејќи го кучето поживо и поубаво. Може да им дозволи на кучињата да прават некои вежби и да го олеснат расположението и да го ослободат притисокот. Описоваа ставка е добро изработена од врвен материјал за издржлива и практична употреба. Играчката за кучиња ќе донесе многу забава и енергија, а миленичињата ќе бидат попргави и поенергични. Оваа играчка им овозможува на сопственикот и миленичето да комуницираат, тренираат и играат. Играчката му помага на интелектуалниот развој на кучето, правејќи го кучето поживо и поубаво.Карактеристика-Боја : Зелена.- Материјал : памучно јаже.- Големина : Прибл. 18х11х3см.- Направено од материјал, издржлив за употреба.- Може да им дозволи на кучињата да прават некои вежби и да го олеснат расположението и да го ослободат притисокот.- Можете да го играте со, што може да ја зајакне врската помеѓу вас и и да ви дозволи повеќе.- Кучињата се љубители на интерактивни играчки . Вашето домашно милениче нема да има денови кога е досадно и седи наоколу.- Играчката му помага на интелектуалниот развој на кучето, правејќи го кучето поживо и поубаво. Пакет Вклучувајќи 1 х куче играчка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат