0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Востание В3. 6#1а ВФ/НМ ; Бум! стрип

Востание В3. 61а ВФ/НМ ; Бум! стрип

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Напишано Од Блејк Мастерс, Мајк нелсон. Илустрирано Од Мајкл Пеник. Точка : Востание V3. 6 #1а Издавач : Бум! Насловна Уметник : Карл Ричардсон Писател : Блејк Мастерс, Мајк Нелсон Уметник : Мајкл Пеник Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат