0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
X-Dree 2pcs црна пластика која ја заменува витканата шарка за преклопување за домашна врата 64mmx63mm (2 Piezas de Plástico Negro Que Reemplaza la bisagra plegable de la aleta para la porerta del hogar 64mmx63mm

X-Dree 2pcs црна пластика која ја заменува витканата шарка за преклопување за домашна врата 64mmx63mm (2 Piezas de Plástico

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Содржина на пакет : 2 x пластична шарка; Тежина : 101g. Главна боја : црна; Материјал : Пластика, метална оска. Име на производот : пластична шарка; Вкупна димензија : 64 x 63 x 18mm/2,5 "x 2,5" x 0,7 "(L*W*H). Монтирање на дупката за монтирање : 8мм/0,31" (дијаметар); Растојание за монтирање на дупката : 40мм / 1,6 "(Тамањо дел Орифио де Монтаје : 8 мм / 0,31 '' (diámetro); Distancia del Orificio de Montaje : 40mm / 1.6 ''. Преклопена големина : 64 x 39 x 22mm / 2.5" x 1,5 "x 0,87" (L * W * H) (Tamaño Plegado : 64 x 39 x 22 mm / 2.5 '' x 1,5 '' x 0,87 '' (L * W * H). Содржина на пакет : 2 x пластична шарка; тежина; тежина; тежина; : 101g. Главна боја : црна; материјал : пластика, метална оска. Име на производот : пластична шарка; вкупна димензија : 64 x 63 x 18mm/2.5 "x 2,5" x 0,7 "(L*W*H). Големина на дупката за монтирање : Големина на дупката : Големина на дупката : Големина на дупката : Големина на дупката : 8мм / 0,31 "(дијаметар); растојание за монтирање на дупката : 40мм / 1,6" (Тамањо дел Орифио де Монтаје : 8 мм / 0,31 '' (диметро); Distancia del Orificio de Montaje : 40mm / 1,6 ''. Преклопена големина : 64 x 39 x 22mm / 2.5 "x 1,5" x 0,87 "(L * W * H) (Tamaño Plegado : 64 x 39 x 22 mm / 2.5 '' x 1,5 '' x 0,87 '' (L * W * H). 2pcs Црната пластика што ја заменува шарката за преклопна размавта за домашната врата 64mmx63mmsingle дејство шарките се прават со натоварена метална оска, за употреба на врата од агол. Мебел совршено, прилагодете разни дупка како што се очекуваше.Депирање во шпански 2 Пиези де Пластико Негро Que Reemplaza la bisagra plegable de la aleta para la puerta del hogar 64mmx63mmcontenido del paquete : 2 x bisagra de plástico; Пезо : 101 ГЦОЛОР Главен : Негро; Материјал : Plástico, Eje Metáliconombre del Producto : Bisagra de Plástico; Dimensión вкупно : 64 x 63 x 18 mm / 2.5 '' x 2,5 '' x 0,7 '' (l * w * h) tamaño del Orificio de Montaje : 8 mm / 0.31 '' (diámetro); Distancia del Orificio de Montaje : 40mm / 1.6 '' Tamaño Plegado : 64 x 39 x 22 mm / 2.5 '' x 1,5 '' x 0,87 '' (l * w * h).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат