0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хаојуер Шилеста Јака За Кучиња Со Навртки Стилска Кожна Јака За Кучиња, Со Навртки Од Куршуми И Кристали, Мека И Прилагодлива за Средни И Големи Кучиња

Хаојуер Шилеста Јака За Кучиња Со Навртки Стилска Кожна Јака За Кучиња, Со Навртки Од Куршуми И Кристали, Мека И Прилагодлива

DEN 223.84
Достапно за нарачка

Залиха

Издржлива јака од стп (Вештачка) кожа со хардвер обложен со никел. Широк 1,5 инчи, 5 дупки прилагодливи. Јаки Големина : мала големина се вклопуваат Вратот 12,5 - 15 инчи (31-38см) средна големина одговара на Вратот 16-19 инчи (40-47см) голема големина одговара На Вратот 18-21 инчи (46-53см). Хардвер обложен со никел и тежок Д-прстен за да помогне во заштитата на вратот. Силна и издржлива висококвалитетна стп (Вештачка) кожа. Лесен, елегантен и не вкочанет. Издржлива јака од стп (Вештачка) кожа со хардвер обложен со никел. Широк 1,5 инчи, 5 дупки прилагодливи. Јаки Големина : мала големина се вклопуваат Вратот 12,5 - 15 инчи (31-38см) средна големина одговара на Вратот 16-19 инчи (40-47см) голема големина одговара На Вратот 18-21 инчи (46-53см). Хардвер обложен со никел и тежок Д-прстен за да помогне во заштитата на вратот. Силна и издржлива висококвалитетна стп (Вештачка) кожа. Лесен, елегантен и не вкочанет. Материјал : Вештачка Кожа 100% Гаранција За Квалитет, Сосема нова кожна јака За кучиња Со Мала големина вклопен Врат 12,5-15 инчи (31-38см) средна големина вклопен Врат 16-19 инчи (40-47см) голема големина вклопен Врат 18-21 инчи (46-53см) Забелешка : Пред да нарачате,бидете сигурни дека вратот на вашето куче е соодветен за оваа големина (тоа е многу важно). Пакет Вклучени : 1 х Куче Јака.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат