0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ipetboom 8 Парчиња Станица За Одмор За Миленичиња Играчки За Птици За Хрчаци Додатоци За Птици Стојат Играчки Папагал Стојат Гранки Птичји Костур Стојат Платформа Птич

Ipetboom 8 Парчиња Станица За Одмор За Миленичиња Играчки За Птици За Хрчаци Додатоци За Птици Стојат Играчки Папагал Стојат

DEN 475.36
Достапно за нарачка

Залиха

Вуд. Платформа За птици отпорна на абење : ? ?Дрвена Платформа За Кафез За Хрчаци Поставете Дрвени Корнизи Од Шиншила и Платформи Правоаголни Додатоци За Кафез За Верверица Гербил Заморче. Flost за инсталирање. Поместете го држачот во соодветна положба и затегнете ја навртката. Доколку е потребно, само олабавете ја навртката за движење и сторете го истото. Папагал Играчки За Кафез : ? ?Хрчак Дрвена Платформа Постави Педал Дрвена Платформа Дрвена Платформа Џвакање Играчки, Гербил Шиншила Заморчиња Папагал Стојат Седалото . Qulesovallestory flostange изработени од добар дрвен материјал, кој не може да биде отпорен на абење или пукање, издржлив. Држач За Птици отпорен на абење : Произведен со врвен дрвен материјал, отпорен на удари, не се намалува или пука, издржлив. Играчка за Птици За Кафез За Птици : оваа играчка за држач за птици може да вежба и да ја подобри способноста за рамнотежа на папагалот. Интересен Штанд За Папагали : Погоден За мали и средни птици како што се канаринци, какаду, брановидни папагали, црни какаду, папагали и птици со слична големина. Вуд. Платформа За птици отпорна на абење : ? ?Дрвена Платформа За Кафез За Хрчаци Поставете Дрвени Корнизи Од Шиншила и Платформи Правоаголни Додатоци За Кафез За Верверица Гербил Заморче. Flost за инсталирање. Поместете го држачот во соодветна положба и затегнете ја навртката. Доколку е потребно, само олабавете ја навртката за движење и сторете го истото. Папагал Играчки За Кафез : ? ?Хрчак Дрвена Платформа Постави Педал Дрвена Платформа Дрвена Платформа Џвакање Играчки, Гербил Шиншила Заморчиња Папагал Стојат Седалото . Qulesovallestory flostange изработени од добар дрвен материјал, кој не може да биде отпорен на абење или пукање, издржлив. Држач За Птици отпорен на абење : Произведен со врвен дрвен материјал, отпорен на удари, не се намалува или пука, издржлив. Играчка за Птици За Кафез За Птици : оваа играчка за држач за птици може да вежба и да ја подобри способноста за рамнотежа на папагалот. Интересен Штанд За Папагали : Погоден За мали и средни птици како што се канаринци, какаду, брановидни папагали, црни какаду, папагали и птици со слична големина. Пакетот Вклучува 8 х Карактеристики На Штандови За Птици-Изработени од материјал од висока класа, издржлив и отпорен на удар, собирање или пукање дрвена платформа за птици. - Материјал : дрво интересен штанд за птици-Совршени додатоци за кафез за птици за да го направите секојдневниот живот посмешен за вашето игралиште за папагал, папагал или папагал кокатиел. - Инсталацијата е едноставна и удобна, со голем простор за стоење на птиците, погоден за држач за птици во кафез за миленичиња. - Исклучителната изработка и добриот материјал ги прават Овие Птици Да Стојат да изгледаат едноставно, но интересно украсен штанд за папагали. - Големина : 15, 00Х8, 00Х1, 00см/5, 89Х3, 14Х0 штанд за птици отпорен на абење. - Погоден за мали и средни птици како што се канаринци, какаду, брановидни папагали, црни какаду, папагали и птици со слична големина птичји кревет за кафез. - Боја : боја на Дрво папагал стојат гранкиистоки Информации Декоративен папагал стојат миленичиња птица забавна играчка за папагали, папагали, кокатиел, итн.одмор стојат за птица оваа Играчка За Птици Може да ги поттикне миленичињата да вежбаат повеќе, да ја ублажат досадата и да го подобрат нивото на активност.кафез За птици тие можат да го одржат вашето домашно милениче во среќно расположение и забавно во животот.папагалската играчка Лесно ги задоволува вашите различни потреби.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат