0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хемотоп Зелен Екран Позадина За Фотографија, 10 x 10 ft Chromakey Виртуелен Зелен Екран Позадина Лист За Стриминг Облека Зум Состанок, YouTube Видео Студио Повици Полиестер 3x3m

Хемотоп Зелен Екран Позадина За Фотографија, 10 x 10 ft Chromakey Виртуелен Зелен Екран Позадина Лист За Стриминг Облека Зум

DEN 198.40
Достапно за нарачка

Залиха

Сите рабови на зелената позадина се внимателно зашиени за да се спречат солзи, цврсти и издржливи. Со џеб од прачка во горниот дел од зелената позадина, можете лесно да ја закачите на држачот за позадина. Закачете го да се исуши 2 до 5 дена, брчките ќе бидат речиси невидливи. Или можете да користите железо за да ги намалите брчките. Оваа позадина на фотографијата на зелениот екран може да се стави во машина за перење за секојдневно чистење без избледување. ?Висока ГУСТИНА И ПОМАЛКУ БРЧКИ : хемотоп 10 х 10 стапки зелена позадина изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, овој вид крпа брчки е помал од памучен материјал и полесно се обновува. ТОПЛИ СОВЕТИ : оваа ткаенина со позадина на зелениот екран има некои набори по долго време преклопување во торбата. Можете да ја пеглате со пегла или да ја закачите 2 до 5 дена за да ги намалите брчките. ?ПОЗАДИНА ЗА НЕРЕФЛЕКТИРАЧКА ФОТОГРАФИЈА : Зелена позадина со беспрекорен дизајн на едно парче, нерефлектирачка и несјајна површина,што се грижи за секое ефективно снимање. Беспрекорната зелена фото позадина со добро заклучување-шиење по сите рабови за да се спречат солзи. Тоа е вашиот идеален избор за портретни фотографии, фотографирање, правење видеа. ?ДИЗАЈН НА ПОПРЕЧНА ДУПКА : со џеб од прачка на работ на зелената позадина, погодно е да бидете обвиткани или обесени.  ?МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : хемотоп зелениот материјал за позадина е издржлив, може да се исчисти во машина за перење за секојдневно чистење. Може да се мие повеќе пати без избледување. По миењето, ве молиме измазнете ја позадината и поставете ја рамно. ?ШИРОКА ПРИМЕНА : Позадината На Зелениот екран е идеална за снимање мртва природа како десерт, Накит, цвеќиња, а исто така и за портрети на модели, деца и бебиња. Зелената крпа за позадина е исто така погодна за Зумирање, пренос во живо, игри, аудиција, снимање конференции, Јутјуб, професионална фотографија, интервјуа итн. ?ГАРАНЦИЈА : гарантниот период на производот е 12 месеци. Доколку имате некаков проблем за време на гарантниот период, слободно контактирајте не.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат