0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дневна маичка на в Valentубените на Valentine за жени Виножито вратоврска боја Долга ракав кошула со ракави печатење на екипаж на екипаж на врвови на врвови

Дневна маичка на в Valentубените на Valentine за жени Виножито вратоврска боја Долга ракав кошула со ракави печатење на екипаж

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : 95% полиестер и 5% спандекс. Мека, истегната, лесна, дише и удобна за носење. Карактеристики : Teesенски манжетни за в Valentубените, печатење со букви, врвови со долги ракави, екипаж, обични врвови. Подарок : Совршен фестивалски подарок за неа, сопруга, ќерка, мама, баба, сестра, пријатели и наставници, итн. Прилика : Совршен за Денот на вinesубените, меден месец, слатко датира. Денот на мајките, Божиќ, роденден, забава или секој ден. Loveубов кошула Денот на вineубените кошули за жени сакаат срцеви графички графички врвови со долги ракави блузи. Маица на Денот на вinesубените, добар избор да се совпадне со фармерки, хеланки, високи потпетици, чизми и сл. Оваа loveубовна кошула на срцето се препорачува да се измие ладно и машинско миење. Мешавина од памук. Увезени. Затворање на вратоврска. Материјал за миење. Дишење и лесен, удобен за носење. Карактеристики : кошула за Денот на вineубените, дуксер за срцев удар, loveубовни обрасци на предната страна, случајна екипа на срцев печатење, боја, долг ракав, џемпер во боја на боја, џемпер, срцев џемпер, што ве прави стилски и убави. Прилики : кошулата со долг ракав на Денот на вineубените е совршена за секојдневниот живот, улична облека, шопинг, датира, патувања, забава, одмор, работа, море, одмор, ноќен одмор, плажа, клуб, салата, на отворено, собирање пријатели, фотографија. Натпревар : Овој пулвер за боење на врзана за печатење на срце оди добро со тексас фармерки, хеланки и шорцеви за моден изглед. Ќе биде одличен подарок за вашиот lубовник, семејство или пријатели на роденден, Денот на вineубените, годишнината, меден месец, Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата , Нова Година, итн. Забелешка : 1x срцев џемпер. Машина за машина/рака. Ве молиме, погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. Мешавина од памук. Увезени. Затворање на вратоврска. Материјал за миење. Дишење и лесен, удобен за носење. Карактеристики : кошула за Денот на вineубените, дуксер за срцев удар, loveубовни обрасци на предната страна, случајна екипа на срцев печатење, боја, долг ракав, џемпер во боја на боја, џемпер, срцев џемпер, што ве прави стилски и убави. Прилики : кошулата со долг ракав на Денот на вineубените е совршена за секојдневниот живот, улична облека, шопинг, датира, патувања, забава, одмор, работа, море, одмор, ноќен одмор, плажа, клуб, салата, на отворено, собирање пријатели, фотографија. Натпревар : Овој пулвер за боење на врзана за печатење на срце оди добро со тексас фармерки, хеланки и шорцеви за моден изглед. Ќе биде одличен подарок за вашиот lубовник, семејство или пријатели на роденден, Денот на вineубените, годишнината, меден месец, Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата , Нова Година, итн. Забелешка : 1x срцев џемпер. Машина за машина/рака. Ве молиме, погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. . Совети : . 1. Ве молиме, дозволете 0,5-1 инчи да се разликуваат поради рачното мерење, благодарам!. 2. Повеќето луѓе носат иста големина во нашите кошули како што прават во сите други нивни, но можеби ќе одите една големина поголема ако сте на оградата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат