0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Inoomp Детски Алатки Детски Ски Совет Конектор 2pcs Ски Одбор Конектор Почетник Ски Обука Помош Деца Ски Помош Ски Обука Алатка Сноуборд Алатка

Inoomp Детски Алатки Детски Ски Совет Конектор 2pcs Ски Одбор Конектор Почетник Ски Обука Помош Деца Ски Помош Ски Обука Алатка

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

КОМПЈУТЕР. Полипропилен (ПП) рамка. Овој производ е многу погоден за скијачки почетници и деца. Овој производ е лесен и издржлив и има долг работен век. Овој висококвалитетен сноуборд може да ви помогне да ја поправите вашата аикидо и вашата безбедност. Овој поврзувач за сноуборд е полесен по тежина и помал по големина, така што ќе ви биде многу погодно да го носите. Скијачката врска е изработена од висококвалитетен материјал од латекс цевка, кој е лесен по текстура и издржлив. КОМПЈУТЕР. Полипропилен (ПП) рамка. Овој производ е многу погоден за скијачки почетници и деца. Овој производ е лесен и издржлив и има долг работен век. Овој висококвалитетен сноуборд може да ви помогне да ја поправите вашата аикидо и вашата безбедност. Овој поврзувач за сноуборд е полесен по тежина и помал по големина, така што ќе ви биде многу погодно да го носите. Скијачката врска е изработена од висококвалитетен материјал од латекс цевка, кој е лесен по текстура и издржлив. Опис овој производ е практичен конектор за сноуборд, кој е изработен од висококвалитетен материјал од латекс цевка. лесен, издржлив и погоден за скијачки почетници и деца во обука. Висококвалитетниот конектор за сноуборд може да ви помогне да го поврзете и поправите скејтбордот, така што вашиот скејтборд нема да биде премногу оддалечен и може вашата безбедност. многу ефикасен и практичен скијачки реквизит. Карактеристики-Боја : Темно зелена, Црвена-Материјал : ПП, латекс цевка, Цинк завртка - Големина : 23.00 Х 4.00 Х 1.50 см/ 9.04 Х 1.57 Х 0.59 инчи - скијачката врска е изработена од висококвалитетен материјал од латекс цевка, кој е лесен по текстура и издржлив. - Овој висококвалитетен сноуборд може да ви помогне да ја поправите вашата сноуборд и вашата безбедност. - Овој производ е лесен и издржлив и има долг работен век. - Овој поврзувач на сноуборд е полесен по тежина и помал по големина, така што ќе ви биде многу погодно да го носите. - Овој производ е многу погоден за скијачки почетници и деца.- Боја : Избрана Боја.- Големина : 23х4 см. Пакет Вклучувајќи 2 х конектори за скијачки табли.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат