0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Замена НА АКЕИ За Убедливо Роботско Бришење Крпи Влошки За Бришење Влошки За Роботи Влошки за Бришење иробот Брава Џет 240 241 Серија За Повеќекратна Употреба Влажни &

Замена НА АКЕИ За Убедливо Роботско Бришење Крпи Влошки За Бришење Влошки За Роботи Влошки за Бришење иробот Брава Џет 240 241

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Овие брава Авион 240 џогер влошки се направени од перат и еднократно премиум материјали кои траат подолго од производи за еднократна употреба и ефикасно се чистат. Заменете ја подлогата за џет брава 240 е дизајнирана за ефикасно чистење на дрвени предмети, плочки и камени подови, без разлика дали станува збор за фина коса, прашина, масло, течни или цврсти дамки за брзо чистење и оставање на вашите подови сјајни. Аки Робот Чистач За Чистење Влошки нежно исчистете ја секојдневната прашина и нечистотија со свеж, чист мирис. Нека подот се збогува со дамки и нечистотија од сега па натаму. Лесен за инсталирање, само инсталирајте ја подлогата За чистење Авиони Брава и вашата брава Автоматски ќе го избере методот на чистење. Вклучува 3 Влажна Подлога За Перење и 3 Сува Подлога за Перење. Ако имате незадоволство од подлогата за замена на роботот, слободно контактирајте не, повторно ќе ви издадеме или вратиме пари и ветуваме дека отсекогаш сме биле посветени на обезбедување производи со највисок квалитет и искрена услуга!. Овие брава Авион 240 џогер влошки се направени од перат и еднократно премиум материјали кои траат подолго од производи за еднократна употреба и ефикасно се чистат. Заменете ја подлогата за џет брава 240 е дизајнирана за ефикасно чистење на дрвени предмети, плочки и камени подови, без разлика дали станува збор за фина коса, прашина, масло, течни или цврсти дамки за брзо чистење и оставање на вашите подови сјајни. Аки Робот Чистач За Чистење Влошки нежно исчистете ја секојдневната прашина и нечистотија со свеж, чист мирис. Нека подот се збогува со дамки и нечистотија од сега па натаму. Лесен за инсталирање, само инсталирајте ја подлогата За чистење Авиони Брава и вашата брава Автоматски ќе го избере методот на чистење. Вклучува 3 Влажна Подлога За Перење и 3 Сува Подлога за Перење. Ако имате незадоволство од подлогата за замена на роботот, слободно контактирајте не, повторно ќе ви издадеме или вратиме пари и ветуваме дека отсекогаш сме биле посветени на обезбедување производи со највисок квалитет и искрена услуга!. Спецификација Име На Производ : Модел На Влажни И Суви Влошки За Бришење Акеи : Заменски Подлошки За Брава Млаз 240 241 Големина : Како Што Е Прикажано Пакување : 6 Парчиња(Влажно Бришење И Суви Влошки За Бришење) Карактеристики : Перат, Обновуваат, Ефикасно, Висок Квалитет, Висока Апсорпција На Вода, Силна Деконтаминација, Без Отстранување На Влакна, Долг Век На Траење, Лесно Чистење, Без Опаѓање на Косата итн. Функции : Совршено компатибилен, лесно ја отстранува прашината, косата, течните дамки и сите дамки од масло, цврстите дамки и може ефикасно да ги исчисти подовите, плочките, дното на софата и сите агли.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат