0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yyzzh Pink flamingo акварел Полка точка Муслин плескави крпи за бебе 2 пакувања памучни бебиња за бебиња за миење садови за момче девојче

Yyzzh Pink flamingo акварел Полка точка Муслин плескави крпи за бебе 2 пакувања памучни бебиња за бебиња за миење садови

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Големини : 22 x 11 инчи / 56 x 28 см; Вклучувајќи 2 артикли; Еднострано целосен принт ;. Материјал : 100% памук (контактни површини) + TPU композитен полиестер (100% полиестер + 100% филм на полиестер амонијак) ;. Опис на производот : Крзниците за бурп се изработени од ткаенина од памучно предиво, 4-слојно памучно предиво, меко и густо, добар ефект на апсорпција на вода, ткаенината е пријателска за кожата; Занаетчиска занаетчија, нема да меле; На врвот има ленти за шиење, кои можат да се користат за суспензија, што е погодно за складирање и не зазема земјиште ;. Функција : Постои композитен водоотпорен филм на TPU на дното на крпа, спречете навлегување на долниот слој; Може да се користи како крпа од крпа / крпа за хранење, да апсорбира вода, а не да испушта вода и ефикасно да се спречи облеката од валкана; Може да се користи и за шамија за бебиња/деца, плунка крпи, крпи за перници, бебиња, итн.; Упатства за перење : рутинско миење; Миење со топла вода помала од 30 ℃; Детергент како што е белилото не треба да се користи; Не треба да се впива долго време; Може да се измие, пеглата и може да се измие нежно, не се исуши чисто. Yyzzh Pink flamingo акварел Полка точка Муслин Бурп крпа за хранење за бебе за бебе 2 пакет мек 100% памук супер апсорбирачки бебиња за миење садови за момчиња за момчиња : 22 x 11 инчи / 56 x 28 см; Вклучувајќи 2 артикли; Едностран целосен принт; материјал : 100% памук (контактни површини) + TPU композитен полиестер (100% полиестер + 100% филм за полиестер амонијак); Опис на производот : Плочаните од прегратка се направени од ткаенина од памучно предиво, 4-слојно памучно предиво, меко и густ, добар ефект на апсорпција на вода, ткаенината е пријателска за кожата; Занаетчиска занаетчија, нема да меле; На горниот дел има ленти за шиење, кои можат да се користат за суспензија, што е погодно за складирање и не зафаќа земјиште; карактеристика : има композитен водоотпорен филм на TPU на дното на крпите на Burp, спречете пенетрација на долниот слој; Може да се користи како крпа од крпа / крпа за хранење, да апсорбира вода, а не да испушта вода и ефикасно да се спречи облеката од валкана; Може да се користи и за шамија за бебиња/деца, плунка крпи, крпи за перници, бебиња, итн.; Упатства за перење : рутинско миење; Миење со топла вода помала од 30 ℃; Детергент како што е белилото не треба да се користи; Не треба да се впива долго време; Може да се измие, пеглата и може да се измие нежно, не се исуши чисто.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат