0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Спалдинг женско активен наследство Француски Тери ogогер Стандард и плус големина

Спалдинг женско активен наследство Француски Тери ogогер Стандард и плус големина

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

60% памук, 40% полиестер. Увезени. Затворање на влечење. Машинско миење. Трајна и истегната ткаенина што е мека на допир. Одлична пантолона да се носи во теретана или како обична улична облека. Француската фабрика на тери е мека и удобна. Атлетска пантолона во мека измислица во која има ребрести манжетни кои ги задржуваат нозете да се возат. Спалдинг - Водач во атлетскиот свет во последните неколку децении разви нова женска линија на активно абење, која е, функционална и достапна. Ние ги користиме најсовремените технологии на предиво достапни за да создадеме предмети што се совршени за вашите вежби и тренд правилна мода и добро за секојдневна употреба. Без разлика дали станува збор за патување во продавница или тренинг од два часа, Спалдинг е вистинскиот избор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат