0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Макс Вода 2 Фаза Цела Куќа 10 инчи, Стандарден Систем За Филтрирање На Вода-Чисто Куќиште-Талог + CTO-q Влез/Излез

Макс Вода 2 Фаза Цела Куќа 10 инчи, Стандарден Систем За Филтрирање На Вода-Чисто Куќиште-Талог + CTO-q Влез/Излез

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

? Економично Решение : со инсталирање на Нашиот Систем За Филтрирање На Вода Од Цела Куќа Од 10" 2, Можете да заштедите пари на флаширана вода и индивидуални филтри за користење. 2 Фаза : Јаглерод Блок Филтер 104005. Ако сте заинтересирани за филтер што ги отстранува ТДС, размислете за максимални системи за обратна осмоза На Вода. Ако имате поголем дом/куќа или имате повеќе од 2 лица кои постојано ја користат водата, можеби ќе сакате да размислите да разгледате некои од нашите системи со поголем капацитет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат