0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Химна јакна На Светското Првенство во шпанија адидас

Химна јакна На Светското Првенство во шпанија адидас

DEN 1759.84
Достапно за нарачка

Залиха

100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Полн патент со стоечка јака. Еластични манжетни и полите. Реверзибилен. Шпанија ткаени грб. Кога ќе го преземете светот, единството е задолжително. Кој комплет и да го носат под него, оваа фудбалска јакна адидас и помага На Шпанија да започне КСИ да изгледа како тим. Неговиот реверзибилен дизајн значи дека ги надополнува нивните класични домашни бои, како и нивниот комплет за оддалеченост инспириран од арт деко. Како и да го носите, тимска значка покажува дека стоите со вашиот тим.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат