0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Трендовски продавница за облека череп бандана извезена снимка со капаче за печатење на рамни плочи на Paisley

Трендовски продавница за облека череп бандана извезена снимка со капаче за печатење на рамни плочи на Paisley

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Черепот Бандана е извезена од предната страна. 6 облоги, висок профил и структурирана капа. Цврста и рамна сметка за печатење во Пајсли, исто печатење под Бил. Прилагодливо затворање на пластика, мала бандана на черепот е извезена на задниот дел. Една големина најмногу одговара.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат