0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
100 х 8мм дијамантско тркало за мелење 150 решетки

100 х 8мм дијамантско тркало за мелење 150 решетки

DEN 977.60
Достапно за нарачка

Залиха

Дијаметар : 100 mm / 4 ". Дебелина : 8 mm. Монтирање на дупката Дијаметар : 20 mm. 150 girt, концентрација 75%. Двивото со дијамантска врска од смола главно се користи во мелење карбид, керамика, магнетна, стакло, само-флуксирање на легура и материјал за легура и материјал и материјал за легура и легура други неметални материјали. Дијаметар : 100 мм / 4 ". Дебелина : 8 мм. Дијаметар за монтирање на дупката : 20 мм. 150 girt, концентрација 75%. Дијамантското тркало со смола од смола главно се користи во мелење карбид, керамика, магнетна, стакло, само-флукциски легура материјал и други неметални материјали. Дијаметар : 100 мм Дебелина : 8 мм Дупка за монтирање Дијаметар : 20 m M 150 girt, концентрација 75% смола Бонд дијамантско тркало главно се користи во мелење карбид, керамика, магнетна, стакло, само-флуксирална легура материјал и други неметални материјали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат