0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Tandy Leather Button Stud 5/16 Завртки за никел плоча за никел 11310-02

Tandy Leather Button Stud 5/16 Завртки за никел плоча за никел 11310-02

DEN 873.60
Достапно за нарачка

Залиха

Tandy Leather Button Stud 5/16 "(8mm) Завртки на никел бесплатна никел плоча 11310-02. Танди кожено копче за копче 5/16" (8мм) завртка за никел без никел плоча 11310-02. Големината е еднаква на ширината на основата. Прицврстете се со вклучен шраф. За совршена дупка за копче, користете удари со копчињата #3779.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат