0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лустери на неохити, 50 см реверзибилни вентилатори на таванот со светла и далечински тивки деца со злато круна со апликација предводена од апликација затемнети тав?

Лустери на неохити, 50 см реверзибилни вентилатори на таванот со светла и далечински тивки деца со злато круна со апликација

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Прилагодлива брзина на ветерот : Светлото на таванот на вентилаторот усвојува интелигентна поставка за состаноци, режим на тајминг, безгрижен и заштеда на електрична енергија за да ви обезбеди интимно искуство, фреквенцијата конверзија напред и обратна ротација може да се прилагоди во лето, циркулацијата на воздухот е побрза, Зимата е обратна, циклусот на греење се загрева, а циркулацијата на воздухот е достапен во сите сезони. Материјал : Вентилаторот усвојува тело на хардверска ламба, со деликатна текстура, високо-крајно отпорни на абење и отпорни на корозија, трајни надградени и задебелени сечила на вентилаторот ABS, користејќи аеродинамични принципи, имитација на дизајн на воздушна пловила, стабилно снабдување со воздух, природно удобно искуство на ветерот. LED извор на светлина : Светилката има три светли бои (бела светлина 6000 K, топла светлина 3000 K, неутрална светлина 4500 K), а вентилаторот со повеќе функции ги контролира светлината и вентилаторот преку далечинскиот управувач. Навивачите и светлата се независни функции што можат да се користат истовремено или во делови за да одговараат на вашите потреби за живеење, дома и удобност. Апликација : Енергија на вентилаторот : Мотор 20 W, Извор на светлина : 80 W напон : 110 V-240 V. Големина : 50x16,5 см, лесен за инсталирање и чистење. Особено погодно за осветлување во затворен простор, како што се дневна соба, спална соба, кујна, спална соба, детска соба, стан, хотел и така натаму. Услуга за квалитет : Вашето задоволство е нашата најголема цел. Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања. Ние секогаш сме на ваша услуга и ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Тип : таванот вентилатор со светлина и Remote Product Големина : 50x16.5cm Power : 80 Wap Spicable Површина : 8-20㎡brightness : 5%~ 100% ~ 100% Материјал : Хардвер + Акрилик + АБС + Кристалмотор : Бакар моторна проценка : мелење + полирање на сечилото : апсконтрол Метод : далечински управувач + Контрола на wallидот + App Control : 2,4g далечински управувач : Низок бучава од ветер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат