0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Грчеви Мраз Костец, Мраз &засилувач; Снег Костец Шлаг Над Чевли/Про Зима Мраз Костец За Чевли И Чизми - Мраз Шноли Снег Влечење Штипки За Снег И Мраз

Грчеви Мраз Костец, Мраз &засилувач; Снег Костец Шлаг Над Чевли/Про Зима Мраз Костец За Чевли И Чизми - Мраз Шноли Снег Влечење

DEN 79.84
Достапно за нарачка

Залиха

ЗИМСКИ НЕЛИЗГАЧКИ ВИТЕЗ-Премиум зимски ледени рачки за секојдневна употреба со 10 стратешки поставени шноли Од Волфрам Карбид, обезбедуваат неспоредлива крајна влечна сила на зимскиот снег и мраз. Стврднатите Шила Од Волфрам Карбид нудат максимална издржливост и способност за пробивање мраз. Ви помага да одите,да трчате и да работите посигурно во лизгави зимски услови, без да се грижите за лизгање. ГОЛЕМИНА НА МРАЗ ЗАФАТ-Средна (Жени (5-10)/Мажи (3,5-8)/ЕУ : 32-39).Големина Големи (Жени (10-16)/Мажи (8-14)/ЕУ : 40-46). ЛЕСНИ за УПОТРЕБА,КОМПАКТНИ и Лесни влечни шноли лесно се лизгаат околу обувките за неколку секунди. Едноставно ставете го капачето на прстите на влечните помагала над предниот дел на чевлите/чизмите, а потоа повлечете ја петата на држачите преку задниот дел од чевлите/чизмите. Кога не се користат, снежните рачки се доволно лесни и преносливи за да се чуваат компактно. СИГУРНА ИЗРАБОТКА, ИЗДРЖЛИВА-Дизајнирана да издржи тешка употреба во текот на студените зимски месеци со издржливи армирани споеви и површини изработени со специјално гумено соединение кое останува цврсто и ја задржува еластичноста при ладни ниски температури. Ледените шноли СЕ ригорозно тестирани со цел да се осигура дека можат да издржат употреба во тешки зимски услови. АКТИВНИ ВО ЗИМА-шилците за држење се идеални за чизми, патики, секојдневни и чевли за облекување. Одлично за Риболов На Мраз, Лов, Пешачење, Џогирање, Пешачење, Трчање, Лопати За Снег итн. ЗИМСКИ НЕЛИЗГАЧКИ ВИТЕЗ-Премиум зимски ледени рачки за секојдневна употреба со 10 стратешки поставени шноли Од Волфрам Карбид, обезбедуваат неспоредлива крајна влечна сила на зимскиот снег и мраз. Стврднатите Шила Од Волфрам Карбид нудат максимална издржливост и способност за пробивање мраз. Ви помага да одите,да трчате и да работите посигурно во лизгави зимски услови, без да се грижите за лизгање. ГОЛЕМИНА НА МРАЗ ЗАФАТ-Средна (Жени (5-10)/Мажи (3,5-8)/ЕУ : 32-39).Големина Големи (Жени (10-16)/Мажи (8-14)/ЕУ : 40-46). ЛЕСНИ за УПОТРЕБА,КОМПАКТНИ и Лесни влечни шноли лесно се лизгаат околу обувките за неколку секунди. Едноставно ставете го капачето на прстите на влечните помагала над предниот дел на чевлите/чизмите, а потоа повлечете ја петата на држачите преку задниот дел од чевлите/чизмите. Кога не се користат, снежните рачки се доволно лесни и преносливи за да се чуваат компактно. СИГУРНА ИЗРАБОТКА, ИЗДРЖЛИВА-Дизајнирана да издржи тешка употреба во текот на студените зимски месеци со издржливи армирани споеви и површини изработени со специјално гумено соединение кое останува цврсто и ја задржува еластичноста при ладни ниски температури. Ледените шноли СЕ ригорозно тестирани со цел да се осигура дека можат да издржат употреба во тешки зимски услови. АКТИВНИ ВО ЗИМА-шилците за држење се идеални за чизми, патики, секојдневни и чевли за облекување. Одлично за Риболов На Мраз, Лов, Пешачење, Џогирање, Пешачење, Трчање, Лопати За Снег итн. Костец за мраз и Снег Се Превртува За Чевли И Чизми - 10 Влечни Штипки За Снег И Мраз Инвестирајте во вашата безбедност оваа зима со разноврсни Про Зимски Ледени Шноли со 10 стратешки поставени стврднати волфрам Карбидни шноли обезбедуваат супериорна влечна сила на снегот и мразот. Идеален за секојдневна употреба зимски активности на отворено, како што се пешачење, трчање, пешачење и работа. Без разлика дали лопате снег на отворено, шетате со кучето или трчате, лесниот, но издржлив дизајн на овие влечни штипки ќе ви ја даде потребната самодоверба при одење или трчање во ледени и снежни зимски услови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат