0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Pockety 8pcs Страна четка за Ecovac Deebot Ozmo T9 T9 /T8 Max T8 Power T8 /N8 Pro роботи за правосмукал додатоци

Pockety 8pcs Страна четка за Ecovac Deebot Ozmo T9 T9 /T8 Max T8 Power T8 /N8 Pro роботи за правосмукал додатоци

DEN 179.20
Достапно за нарачка

Залиха

За да ја одржите вашата правосмукалка за замена со замена на комплетот за додатоци за замена 2-3 месеци, тоа исто така зависи од вашата употреба. Компатибилен за Deebot Ozmo T9 T9 / + / T8 Max T8 Power T8 / N8 Pro роботски правосмукал. Овие изработени од висок материјал, можат да ви помогнат да ги исчистите вашите многу поефикасни. Лесно за инсталирање на овие, не е потребно склопување. Pockety Vacuum Part Type : Brushestype : Vacuum Cleans Parts Colour : Како што е прикажаноМатеријал : Пластична содржина : 8 x Страна брутона горенаведената содржина, други не се вклучени.Нота : лесни и различни дисплеи може да се бори на предметот во малку поразлична од реалното . Дозволеното мерење е +/- 1-3см.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат