0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет Подароци мон Блу од 5 + 1 Бесплатни Стаклени Датотеки за Нокти рачно украсени со кристали-комплет за подароци за жени-Рачно изработени подароци - Кристални Д?

Комплет Подароци мон Блу од 5 + 1 Бесплатни Стаклени Датотеки за Нокти рачно украсени со кристали-комплет за подароци за жени-Рачно

DEN 456.00
Достапно за нарачка

Залиха

ДОБРО ЗДРАВЈЕ НА ВАШИТЕ НОКТИ : Придонесува за добро здравје на вашите нокти со спречување на разделување и кршење. НЕЖНО НА НОКТИТЕ : кадифената мазна површина е нежна за ноктите и кутикулите. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ефективната површина на поднесување овозможува прецизно обликување. Секоја датотека доаѓа со доживотна гаранција која ја покрива површината за поднесување. ЕКСТРЕМНО ИЗДРЖЛИВ : чешкото стакло со чешко темперирано стакло од 198 Мпа е тешко носено и изградено да трае. РАЧНО ИЗРАБОТЕНА : Секоја датотека за нокти е рачно изработена и украсена со извонредни кристали за стилска, елегантна завршница. Комплет Подароци мон Блу од 5 + 1 Бесплатни Стаклени Датотеки за Нокти со кристали - Идеални За подароци за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Родендени, Божиќ И Специјални Прилики. Квалитетот е важен. Значи, тоа е она што ќе го најдете во секој елемент од овие зачудувачки Стаклени Датотеки за Нокти кои го зачувуваат квалитетот онаму каде што е најважно – во вашите нокти. Сјајното чешко стакло е калено за дополнителна издржливост и кристалната датотека за нокти доаѓа со доживотна гаранција и ефективна груба површина за поднесување за екстра прецизно обликување. Изграден да трае, кален двапати постои метод на калење што ја револуционизира индустријата и еволуираше од чешките техники кои го трансформираа производството На Стаклени Датотеки за Нокти. Ние ги користиме овие практики за кршење на теренот за да се осигураме дека нашите датотеки не се деградираат во квалитетот со текот на годините, стоејќи до честа употреба. Изработена од стврдната чешка легура на стакло, оваа датотека за нокти е позната по својата издржливост. Нашиот процес на двојно калење го множи ефектот, што ги прави уште посилни и ви овозможува лесно да се грижите за вашите нокти со генерации. Мон Блу дизајни, применети со рака пред да започнете да работите на вашите нокти, нашите уметници ќе започнат да работат со прстите. Оригиналните кристали се применуваат поединечно рачно во макотрпен процес, кој обезбедува атрактивна, стилска датотека која е елегантна колку што е ефикасна – идеална за подароци и специјални прилики. Практичната, но луксузна Хигиена е важна колку и издржливоста, и поради оваа причина секоја од нашите датотеки доаѓа во заштитна црна торбичка. Идеален сет од 6 датотеки за нокти! Секој е долг 135 мм / 5,32". Значи, без разлика дали сте облечени за да импресионирате на ноќно излегување на девојчиња, работа во канцеларија или дома со релаксирачки маникир, ова навистина е единствената датотека за нокти што некогаш ќе ви треба!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат