0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јп 8 Парчиња 4 Инчен Вежба Четка За Брусење Рампа, Инјекциска Смеса Вежба Чистач, Чистење Четка Кофа Чистење Алатка За Чистење Комплет Прашина Четка

Јп 8 Парчиња 4 Инчен Вежба Четка За Брусење Рампа, Инјекциска Смеса Вежба Чистач, Чистење Четка Кофа Чистење Алатка За Чистење

DEN 833.60
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : шкурка/фланелен. Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал, отпорност на абење, долго време на услуга. Лесен и лесен за употреба, долг работен век. Идеален е и за електролитско и мелење на производи од тврда легура. Перформанси Супериорен : смола врска за некомплицирано мелење операција со добри стапки на отстранување на материјалот, додека одржување на ниско термичко влијание врз работното парче. Опис : Прикажи помалку пакет вклучен : 1 x Леплив Диск1 x 6,35 mm Поврзувачка Прачка3 x Зелени Перничиња За Чистење3 x Црвени Перничиња Спецификација : Големина : прибл. 4 инчи две вкочанетост за различни намени.Ефикасно и брзо чистење на сите видови дамки.Заштедува време за чистење.Отпорен на абење.Лесно се менува подлогата.Удобен за употреба.Издржлив и практичен.Одговара за секоја безжична вежба.Работи одлично на плочки, кади, стакло, камен, порцелан и не остава гребнатини на површините.Забелешка : 1. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.2. Ве молиме дозволете разлика од 1-3 (0,4-1,18") см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.

Карактеристики на предлогот

Size:
approx. 4 inch
Two stiffness for different uses.:
Effective and fast cleaning of all kinds of stains.:
Saves your cleaning time.:
Wear resistant.:
Easy to change the pad.:
Convenient to use.:
Durable and practical.:
Fits for any cordless drill.:
Works great on tiles, tubs, glass, stone, porcelain and leaves no scratches on the surfaces.:
Note:
1. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
2. Please allow 1-3 (0.4-1.18) cm difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting :

Купувачи како што избираат