0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ИЗВИКАЈТЕ Ракавици За Пилинг ЗА УБАВИНА Ракавици За Чистење Тело За Туширање, Спа, Масажа Ракавици За Туширање Со Двојна Текстура Ракавици За Капење | Мртов Отстран

ИЗВИКАЈТЕ Ракавици За Пилинг ЗА УБАВИНА Ракавици За Чистење Тело За Туширање, Спа, Масажа Ракавици За Туширање Со Двојна Текстура

DEN 947.20
Достапно за нарачка

Залиха

Најдобрите Ракавици За Туширање : дали имате трнлива, груба, чешање на кожата? Дали сте пробале се за лекување на акните на вашето тело? Нашите ракавици За Пилинг ќе ви помогнат да се ослободите од него!. Најдобрите Ракавици За Туширање : дали имате трнлива, груба, чешање на кожата? Дали сте пробале се за лекување на акните на вашето тело? Нашите ракавици За Пилинг ќе ви помогнат да се ослободите од него!. Материјал На Ракавици За Капење : Пакување од 1 (2 парчиња) ракавиците за пилинг се изработени од 100% најлонски материјал со врвен квалитет што се протега, што ги прави издржливи, долготрајни. Достапно Во Бела боја. Големина и Прилагодување : Нашите ракавици може да се истегнат за да одговараат на секоја големина на раката. За разлика од другите ракавици, можете исто така да го прилагодите според големината на зглобот со прилагодување на лентите. Идеален е и за мажи и за жени. Нашите белезници за пилинг ја задржуваат својата форма и не ја губат еластичноста поради високиот квалитет, врвната конструкција. Инструкции за сушење : : Едноставно закачете ги ракавиците за пилинг во воздух додека не се исушат. Откако ќе се исушат, повторно се подготвени за употреба за капење и чистење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат