0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Облека за бебешки момчиња од Весидом, печатење со долги ракави со печатење со фармерки за панталони

Облека за бебешки момчиња од Весидом, печатење со долги ракави со печатење со фармерки за панталони

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Мешавина од памук. Увезени. Нема затворање на затворање. Машинско миење или миење на рацете. Облеката за бебето дете е изработена од мешавина од памук. Супер мек, пријателски за кожата, дише и удобно. Вашиот мал човек ќе добие пријатно и топло чувство со ова облекување на момчиња од мали деца. Стилски облеки за бебешки момчиња : Дизајн на пуловер, шема на букви отпечатени долги ракави качулка и искинато панталони со фармерки. Изградете го вашето мало момче трендовски изглед сега!. Големина : 12-18 месеци момче облека, момчиња 18-24 месеци облека со големина, облека од 2-3Т момчиња, 3-4Т зимска облека за момчиња, момчиња облека 5t сет. Проверете ги информациите за големината пред да ги купите. Повод : Одлично за секојдневно носење, училиште, 1Т момчиња паѓаат обична облека, зимски облеки за новороденчиња, домашна облека за дома, активност на отворено, облека што одговара на брат итн. Соодветна есен, зима и пролет. Пакет вклучуваат : 1* Дете за момче со долги ракави со долги ракави, 1* искинати фармерки. Совршени облеки од 2 парчиња поставени за дете момче 1-5 T. Мешавина од памук. Увезени. Нема затворање на затворање. Машинско миење или миење на рацете. Облеката за бебето дете е изработена од мешавина од памук. Супер мек, пријателски за кожата, дише и удобно. Вашиот мал човек ќе добие пријатно и топло чувство со ова облекување на момчиња од мали деца. Стилски облеки за бебешки момчиња : Дизајн на пуловер, шема на букви отпечатени долги ракави качулка и искинато панталони со фармерки. Изградете го вашето мало момче трендовски изглед сега!. Големина : 12-18 месеци момче облека, момчиња 18-24 месеци облека со големина, облека од 2-3Т момчиња, 3-4Т зимска облека за момчиња, момчиња облека 5t сет. Проверете ги информациите за големината пред да ги купите. Повод : Одлично за секојдневно носење, училиште, 1Т момчиња паѓаат обична облека, зимски облеки за новороденчиња, домашна облека за дома, активност на отворено, облека што одговара на брат итн. Соодветна есен, зима и пролет. Пакет вклучуваат : 1* Дете за момче со долги ракави со долги ракави, 1* искинати фармерки. Совршени облеки од 2 парчиња поставени за дете момче 1-5 T.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат