0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Огласна Табла за пеперутки џуом, Гранична Облога од 63 стапки за Училишни Огласни Табли, Декор Во Училница, Клупи, Дисплеи За Шкафчиња, Ѕидни Налепници Граница, Украс

Огласна Табла за пеперутки џуом, Гранична Облога од 63 стапки за Училишни Огласни Табли, Декор Во Училница, Клупи, Дисплеи За

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Пакетот вклучува - ќе добиете 64 парчиња гранични облоги за огласна табла, секоја големина на парче е должина од 11,8 инчи, ширина од 2,7 инчи, вкупно 63 стапки. Доволно количини за декорација на огласна табла. Уникатен Дизајн-Трим Граница За Огласни Табли се дизајнирани со шик модели на пеперутки со светли бои, тоа ќе создаде привлечен ефект. Пеперутка слика донесе силен здив на пролетта. Одлична декорација за теми за украсување на училиште или забава со теми за пеперутки. Широка примена-границата на огласната табла е совршена за украсување на границата на огласната табла за училница, канцеларија, детска соба, дневна соба, трпезарија, ѕид, ходник, трем, украс на домот. Границите на огласната табла со висок квалитет - Пеперутка се изработени од висококвалитетна густа, но флексибилна хартија, со деликатна технологија за печатење, без чуден мирис, безбеден и сигурен, издржлив. Услуги на клиентите-какви било прашања Со нашите украси за огласна табла, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот. Огласна Табла за пеперутки џуом, Гранична Облога од 63 стапки за Училишни Огласни Табли, Декор Во Училница, Клупи, Дисплеи За Шкафчиња, Ѕидни Налепници Граница, Украси За Домови Големина : вкупно 63 стапки Материјал : боја на хартија : шарениот Пакет вклучува : 64 парчиња гранични облоги за огласна табла, вкупно 63 стапки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат