0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ушио БЦ8944 8000310-см-900-930 Здравствена Медицинска Научна Сијалица

Ушио БЦ8944 8000310-см-900-930 Здравствена Медицинска Научна Сијалица

DEN 364.16
Достапно за нарачка

Залиха

Боја/Завршница : Јасно. Просечен Животен Век : 100 Часа. Лумени( Излез На Светлина) : 360. Од Името На Брендот : Ушио. 27 Вати - 6 волти-П44с База - Јасно-Здравствена Заштита/Медицински/Научни Ушио Блескаво Сијалица.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат