0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сингленет Силиконски Саќе Капе Стакло Билка Тегла Лист Скривам Контејнер Со Воздухот Тесни И Мирис Доказ Печат

Сингленет Силиконски Саќе Капе Стакло Билка Тегла Лист Скривам Контејнер Со Воздухот Тесни И Мирис Доказ Печат

DEN 635.20
Достапно за нарачка

Залиха

Ги одржува билките, зачините и сувото овошје свежи со затегнат воздух и отпорен на мирис. Пренослив, издржлив и удобен. Совршен за патување и се вклопува во секоја рачна торба, чанта и ранец. Одличен 4 слој запечатување силиконски саќе капак врвот ветува дека ќе обезбеди воздух тесни и мирис доказ искуство. Може да слушнете како воздухот се истиснува кога го нанесувате капакот, не оставајќи арома или мирис. Теглата Со Билки Капе Саќе е дизајнирана да ги одржува вашите билки, зачини, овошје и кафиња свежи и да ги содржи за искуство отпорно на мирис. 2,3" х 2,7 " инчи со капацитет од 100 мл.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат