0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
DVTEL Сладолед Неонски Знак Led Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилни Панел Неонски Декоративни Светлина, 60x40cm Хотел Ресторан Бар Кафуле

DVTEL Сладолед Неонски Знак Led Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилни Панел Неонски Декоративни Светлина, 60x40cm

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Осветлениот знак врежан од технологиите ЗА гравирање НА 3Д, површина и линија. Извонредните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба, го прават животот поинтересен. НЕОНСКИТЕ светла се напојуваат СО USB, не треба да се инсталираат со жици и се погодни за декорација на секое место.€ Спецификација : Тип : LED неонски светлосна моќност : Стандарден USBMaterial : Акриликтехнологија : 3 D sculpting Size : 40x30cm, 60x40cm Installation : Ѕид виси белешки : 1. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии. ● Неонските знаци се многу погодни за домови, дневни соби, спални соби, игротеки, теретана, излози, ресторани, барови, продавници, канцеларии, роденденски забави, свадби итн. Осветлениот знак врежан од технологиите ЗА гравирање НА 3Д, површина и линија.● Висококвалитетни ѕидни висечки неонски знаковни светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни. Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан, осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде. УСБ-интерфејс + прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан, осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде. ● Висококвалитетни ѕидни висечки неонски знаковни светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни. Име на производот : LED неонски знаци светла можете да ги прилагодите сите неонски светла. Исто така, обезбедува убава и романтична атмосфера за банкет настани. Ви благодариме за разбирањето. Извонредните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба, го прават животот поинтересен. НИСКОНАПОНСКИ USB влез, работи со БИЛО КОЈА USB интерфејс порта НА КОМПЈУТЕР, моќ банка. НЕОНСКИТЕ светла се напојуваат СО USB, не треба да се инсталираат со жици и се погодни за декорација на секое место. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии. УСБ-интерфејс + прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ.УСБ-интерфејс + прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Карактеристики на предлогот

Type:
LED neon lights
Power:
Standard USB
Material:
Acrylic
Technology:
3D sculpting
Size:
40x30cm, 60x40cm
Installation:
Wall hanging
Notes:
1.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:
2.Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. Thank you for your understanding. :

Купувачи како што избираат