0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Getfarway Екран На Допир Стакло Дигитализатор Панел Компатибилен со 2014-2019 Toyota Highlander 8.0 инчен JBL &засилувач; NON JBL навигација LA080WV2 LA080WV2

Getfarway Екран На Допир Стакло Дигитализатор Панел Компатибилен со 2014-2019 Toyota Highlander 8.0 инчен JBL &засилувач; NON

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Компатибилен со 2014-2019 Тојота Хајлендер 8.0". Големина : 8,0 инчи (185*111 мм), Видете Површина : 176,64*99,36 мм, Интерфејс : 8-Пински, Дебелина : 1,3 мм. Сосема нов и квалитетен, добро работење. Инструкциите за инсталација не се вклучени. Алатката не included.It е само панел на допир, не вклучувајќи ЛЦД-дисплеј. На површината на панелот има слој на заштитна фолија. Ве молиме отстранете ја заштитната фолија пред да ја користите. Сосема нов и квалитетен, добро работење. Состојба : Нов Компатибилен Модел : За 2014-2019 Тојота Хајлендер Размена На Дел Број : ЛА080ВВ2 (ТД)(01), ЛА080ВВ2 (тд)(03) Друг Дел Број : 86100-0Е300, 86100-0Е303, 86100-0Е291, 86100-0Е301, 510160, 57061 големина на екранот : 8,0 Инчи (185*111 Мм). Површина за преглед : 176,64*99,36 Мм Материјал : Стаклен Интерфејс : 8-Пински Дебелина : 1,30 Мм Должина НА FPC : 46mm Работен напон : 5 V Компатибилен со следниве возила со изработени Од Panasonic (не ОД ПИОНЕР) : За 2014-2019 Година Toyota Highlander (автомобили и камиони) Пакет : 1x Екран На Допир За Квалитетот : ние продаваме само најдобар квалитет на производите; и ако вие незадоволни со нашиот производ, можете да се вратите кај нас, Без Ризик. Ви благодариме за купувањето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат