0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кео Мелење 84875 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 7/8 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 36 Заби, 9 Сечење Дијаметар, ХСС, Тиалн Слој, Стандард Намалување

Кео Мелење 84875 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 7/8 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 36 Заби, 9 Сечење Дијаметар, ХСС, Тиалн

DEN 1544.00
Достапно за нарачка

Залиха

Општа Намена. Дополнителни заби за подобрена завршница. Одлично за тенки ѕидови делови, прекинати намалувања или завршни барања. Земја на потекло : Сад. Кобалт Школка Крајот Мелница-Десната Рака Сече Кео Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи. Ние ги користиме највисоките стандарди за контрола на квалитетот за производство на фрези.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат