0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
8 листови само лепила букви се држат на винилни букви налепници за капитална буква, налепница за налепница за занаети, поштенски сандачиња за постери за постери за ?

8 листови само лепила букви се држат на винилни букви налепници за капитална буква, налепница за налепница за занаети, поштенски

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Едноставно за инсталирање : Налепниците со букви имаат добар дизајн за самостојно лепило, кој е лесно да се олупи и лепи, само треба да ја излупите хартијата за поддршка, а потоа да ги залепите на местото што ви е потребно, нема потреба од други алатки, многу погодно за вие да работите. Винил материјал : Стапот на буквите е изработен од квалитетен винил материјал, безбеден и сигурен, не е лесен за солза или паѓање, може да се примени долго време, со убави водоотпорни и водоотпорни карактеристики, убаво за затворено и надворешно користење. Широка апликација : Овие налепници за винилни букви можат да се нанесат за залепување на суви, чисти, мазни и тврди површини, како дрво, плочка, метал, стакло и така натаму, вклопување за знаци на отворено, поштенски сандачиња, прозорци, врати, автомобили, камиони, постер , Белешка книга и други места што ви се допаѓаат. Дизајн на капитални букви : Налепниците за букви се дизајнирани со најразлични големи букви, совпаѓаат со класична боја, изгледа исклучително и убаво, за да можете да ги организирате за да направат значајни реченици, како зборови за охрабрување, желби за венчавки и многу повеќе. Доволно количество : ќе добиете 8 листови винилни букви со вкупно 416 букви, во кои има 208 парчиња налепници од 1 инчен капитал и 208 парчиња од налепници на капитални букви од 2 инчи, секој лист налепница мери приближно. 28.3 x 24,5 см/ 11,14 x 9,65 инчи, изобилство на количина може да ги задоволи вашите потреби за украсување. Едноставно за инсталирање : Налепниците со букви имаат добар дизајн за самостојно лепило, кој е лесно да се олупи и лепи, само треба да ја излупите хартијата за поддршка, а потоа да ги залепите на местото што ви е потребно, нема потреба од други алатки, многу погодно за вие да работите. Винил материјал : Стапот на буквите е изработен од квалитетен винил материјал, безбеден и сигурен, не е лесен за солза или паѓање, може да се примени долго време, со убави водоотпорни и водоотпорни карактеристики, убаво за затворено и надворешно користење. Широка апликација : Овие налепници за винилни букви можат да се нанесат за залепување на суви, чисти, мазни и тврди површини, како дрво, плочка, метал, стакло и така натаму, вклопување за знаци на отворено, поштенски сандачиња, прозорци, врати, автомобили, камиони, постер , Белешка книга и други места што ви се допаѓаат. Дизајн на капитални букви : Налепниците за букви се дизајнирани со најразлични големи букви, совпаѓаат со класична боја, изгледа исклучително и убаво, за да можете да ги организирате за да направат значајни реченици, како зборови за охрабрување, желби за венчавки и многу повеќе. Доволно количество : ќе добиете 8 листови винилни букви со вкупно 416 букви, во кои има 208 парчиња налепници од 1 инчен капитал и 208 парчиња од налепници на капитални букви од 2 инчи, секој лист налепница мери приближно. 28.3 x 24,5 см/ 11,14 x 9,65 инчи, изобилство на количина може да ги задоволи вашите потреби за украсување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат