0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Менс цвет краток сет 2 парчиња облеки за секојдневно копче надолу кошули

Менс цвет краток сет 2 парчиња облеки за секојдневно копче надолу кошули

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Полиестер. Увезени. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Сет со две парчиња, кратки ракави + кратки. Регуларно вклопување. Уникатен тропски принт, ве тера да се истакнувате од толпата и да ви дадете поголема самодоверба. Еластично влечење на половината, 2 предни џебови и 1 џеб за бар -код, осигурете се дека можете да го ставите вашиот телефон внатре. Шорцеви со постава од мрежа, за да можете да ја носите и оваа мода поставена на плажа и да уживате во брзото суво. Со лесен, мек и дишечки памук, се чувствувате пријатно во текот на целиот ден. Овој хавајски сет може да се носи и на обична средба и на забава за летни базени, во зависност од вашите умни одлуки. Совет за големина, земете ја вашата редовна големина или одете на една големина ако сакате лабава.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат