0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SKM Замена Часовник За SUUNTO 3 Фитнес Силиконски Нараквица Спорт Нараквица Ремен ЗА SUUNTO 3 Фитнес Паметен Часовник 20mm Ремен

SKM Замена Часовник За SUUNTO 3 Фитнес Силиконски Нараквица Спорт Нараквица Ремен ЗА SUUNTO 3 Фитнес Паметен Часовник 20mm Ремен

DEN 213.92
Достапно за нарачка

Залиха

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Изработен од квалитетен Флуорорубер, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат