0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сончев екстра дебела душек за душеци со двојни подлошки на душеци, ватирана опремена перница - за бебиња | Совршен за подарок за бебиња - рамка и кутија - од ебаш

Сончев екстра дебела душек за душеци со двојни подлошки на душеци, ватирана опремена перница - за бебиња | Совршен за подарок

DEN 319.20
Достапно за нарачка

Залиха

✔ Гаранција за живот : Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате какви било проблеми со ќебето за пресвртница на Ебаш, ако не го сакате тоа, ние ќе го купиме од вас! ✔ Фаќајте го нивниот раст : Ова пресвртница е совршен фото -реквизит за да го долови растот на вашето малечко и да го споделите на социјалните медиуми со вашите најблиски! Спомените се незаборавни, така што можете да ги чувате како чувар.✔ Фаќајте го нивниот раст : Ова пресвртница е совршен фото -реквизит за да го долови растот на вашето малечко и да го споделите на социјалните медиуми со вашите најблиски! Спомените се незаборавни, така што можете да ги чувате како чувар. Кликнете на копчето „Додај во корпа“ и добиј го твоето сега!. Ние ставаме толку многу loveубов и работа во нашите производи што знаеме дека ќе го сакате тоа, но ако имате какви било проблеми или проблеми, ние ја нудиме нашата гаранција за задоволство од животот на Ebash и ќе ја купиме од вас. Нема поставени прашања! Кутијата содржи : 40 x 50- инчен ќебе и чувствувана рамка со многу спомени. Овие хипоалергични материјали се совршени и нежни со кожата на вашето бебе. ✔ Гаранција за живот : Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате какви било проблеми со ќебето за пресвртница на Ебаш, ако не го сакате тоа, ние ќе го купиме од вас! Спомените се незаборавни, така и нашето пресвртница ќебе! Нашето прекрасно и уникатно ќебе со пресвртница ќе биде совршен реквизит за позадина на фотографијата за да создадеме вечни спомени, споделувајќи го растот и промените на вашето симпатично бебе преку слики! Лесно и забавно е да се користи! Облечете го вашето момче или девојче со стил; Поставете го вашето бебе на ќебето, користете ја нашата рамка за чувство за да го истакнете својот месец и да ги направите моделирани за симпатична слика што ќе ја сакаат вашето семејство и пријатели! Ние сакаме да уживате во нашите карактеристики : Нашето пресвртница ќебе има уникатен дизајн дека вашето бебе ќе го сака ова ќебе е совршена големина на 40 ”x 50” за вашето растечко бебе, ова пресвртница ќе биде направено од 70% памук и 30% полиестер, Хипоалергични материјали што го прават ќебето ултра мека, издржлива и миење. Овие хипоалергични материјали се совршени и нежни со кожата на вашето бебе. ✔ Уникатен дизајн : Дизајнерите на Ебаш знаат дека имате симпатично мало бебе, затоа тие создадоа иновативно и симпатично ќебе за пресвртница само за нив! ✔ Совршено за подарок : Ова ќебе за фотографирање на новороденчиња е совршено за подароци за бебиња за туширање и забави за откривање на пол! Доаѓа со прекрасна прилагодена кутија и почувствувана рамка што ќе ги сакаат вашите пријатели и семејство. Овие материјали се совршени за кожата на вашето бебе! Нашето новородено ќебе влегува во прекрасна и прилагодена кутија што го прави совршен за подарок за туширање за бебиња, зошто да изберете месечно ќебе за пресвртница на Ебаш бебе? Додека другите ќебиња доаѓаат само со авионски дизајн заснован на броеви и владетел, новороденото ќебе на Ебаш ви нуди уникатен и детски дизајн наменет за вашето симпатично бебе со најдобри материјали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат