0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
24 Пакет Сублимација Празни Места Фрижидер Магнети 6-Стил САМОСТОЈНИ Проекти Пренос На Топлина Мдф Магнети За Кујна Табла Календар И Декоративни со 24 Парчиња Сублим

24 Пакет Сублимација Празни Места Фрижидер Магнети 6-Стил САМОСТОЈНИ Проекти Пренос На Топлина Мдф Магнети За Кујна Табла Календар

DEN 776.00
Достапно за нарачка

Залиха

[Што Добивате] 24 пакувања сублимација фрижидер магнети во 6 различни стилови, кои се тркалезни, квадратни, правоаголник, срце, коска и куќа во облик. Доволно количество и прекрасни стилови можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби. [Самостојни Проекти] празните магнети се дизајнирани за сублимација.Можете да печатите дизајни што ви се допаѓаат на висококвалитетната бела обвивка, како што се магнет за фотографии во пар, личен магнет за фотографии, магнет За Божиќен Фрижидер, инспиративен магнет за фрижидер итн. [2 Дизајн На Делови] за Разлика од другите 1-парче мдф/магнет назад комбо веќе прикачени заедно, постојат 2 одделни делови, така што нема да ја изгуби својата сила и често може да се де-магнетизира. [Насоки На Сублимат] Температура : 385 F, Време : 60 секунди, Притисок : медиум. ПРЕДНАТА СТРАНА ИМА ЗАШТИТНА ФОЛИЈА ШТО МОРА ДА ЈА ОТСТРАНИТЕ ПРЕД ДА ЈА СУБЛИМИРАТЕ. [Широко Користен] овој комплет за сечење магнети за фрижидер може да се направи во различни извонредни обрасци, погодни за семејството, пријателите, соучениците и наставниците итн.; Преку вашите идеи САМИ, ова ќе стане значаен подарок.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат