0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
УПКОХ 3 Парчиња Божиќни Кеси За Подароци За Вино Едно Шише Со Вино Нежен Процес На Крафт Хартија Практични Организаторски Картонски Хартиени Торбички

УПКОХ 3 Парчиња Божиќни Кеси За Подароци За Вино Едно Шише Со Вино Нежен Процес На Крафт Хартија Практични Организаторски Картонски

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Секоја кеса содржи едно стандардно шише вино. Исто така, одговара на шишиња со алкохол и пиво. Овие издржливи кеси можат повторно да се користат и повторно да се надарат. Намалување на отпадот за заштита на животната средина. Совршено одговара за стандардни шишиња со алкохол, шишиња со пиво со голем формат, шишиња со шампањ и сл. , цврсти торби за подароци. Вклучува вкупно 3 кеси. Мат површина со врежани дизајни и придружени со дебели јажиња како рачки. посебен допир на елеганција на секоја посебна пригода, покажете го вашиот благороден вкус. Описоваа вреќа за хартија за вино е изработена од врвна крафт-хартија која е цврста и издржлива. Неговиот дизајн на површината што го прави вашето вино да изгледа толку високо и модно. И торбите за шишиња се многу добро изработени и одличниот избор на теми ги прави импресивни. Торбите за подароци се погодни за речиси сите стандардни шишиња.Карактеристики-Боја : Случајно.- Материјал : крафт хартија.- Големина : 12. 5 х 8 х 36. 5см.- , цврсти торби за подароци. Вклучува вкупно 3 кеси. Мат површина со врежани дизајни и придружени со дебели јажиња како рачки.- Секоја кеса држи едно стандардно шише вино. Исто така, одговара на шишиња со алкохол и пиво.- Совршено одговара за стандардни шишиња со алкохол, шишиња со пиво со голем формат, шишиња со шампањ и сл.- Овие издржливи кеси можат повторно да се користат и повторно да се надарат . Намалување на отпадот за заштита на животната средина.- посебен допир на елеганција на секоја посебна пригода, покажете го вашиот благороден вкус. Пакет Вклучувајќи 3 кеси За Подароци За Вино х.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат