0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Делови за алат 5 парчиња/поставете Дупчалки За Дијамантска Дупка Поставете Плочки Керамички Секач Стаклен Мермер 5мм-12мм-ЦН

Делови за алат 5 парчиња/поставете Дупчалки За Дијамантска Дупка Поставете Плочки Керамички Секач Стаклен Мермер 5мм-12мм-ЦН

DEN 918.40
Достапно за нарачка

Залиха

Испорака од 15 до 20 Дена. Пакетот Вклучува : 5 х вежби Германија, Франција, Холандија, Италија, Обединетото Кралство, Ирска, Австрија, Данска, Финска, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Bulонија, Бугарија, Летонија, Литванија, Кипар, Словачка, Словенија, Полска, Чешка, Унгарија, Филипини, Јужна Кореја, Тајланд, Брунеи, сингапур, сад бесплатно! |. 100% сосема нов и висок квалитет. Погоден за употреба во дупка за дупчење на стакло, мермер, плочка или гранит. Оваа дупчалка за јадро обложена со дијаманти отстранува целосен круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамика или други материјали и има потреба од вода само за подмачкување. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Погоден за употреба во дупка за дупчење на стакло, мермер, плочка или гранит.Оваа дупчалка за јадро обложена со дијаманти отстранува целосен круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамика или други материјали и има потреба од вода само за подмачкување.Може да се користи со стандардна електрична вежба(Не Е Вклучена).Секогаш користете подмачкување (вода), инаку вежбата со дијамантско јадро ќе изгори.Започнете ја дупката дијагонално, направете тркалезна трага и потоа држете ја вежбата директно.Совршен за Сечење Точни Дупки Во Стакло и Керамика.Тешките пили за дупки обложени со никел со дијамантска обвивка даваат супериорни перформанси на керамичка плочка и сличен материјал.Дијамантската Обвивка На Овие Пили Дава Супериорни Перформанси и Живот.Материјал : Металбој : Сребрен Вкупно 5 различни големини : 5мм 6мм 8мм 10мм 12мм (5/32", 1/4", 5/16", 3/8", 1/2")Количина : 5 парчиња пакет вклучува : 5 х вежби германија, Франција, Холандија, Италија, Обединетото Кралство, Ирска, Австрија, Данска, Финска, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Bulонија, Бугарија, Летонија, Литванија, Кипар, Словачка, Словенија, Полска, Чешка, Унгарија, Филипини, Јужна Кореја, Тајланд, брунеи, сингапур, сад бесплатно!Специфики на ставката : Тип : Делови За Електрични Алати број на Модел : Дупчалки За Дупчалки Со Дијамантска Дупка Материјал : Легиран Челик.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат