0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Obенски фустан од худи Асобио, лесен лесен долги ракави, пулвер, качулка за џемпери за секој спортови на отворено спортско носење на отворено

Obенски фустан од худи Асобио, лесен лесен долги ракави, пулвер, качулка за џемпери за секој спортови на отворено спортско носење

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

70% памук. Увезени. Затворање на чипка. Машинско миење. [Мека и стереоскопска ткаенина] Фустан со аспиратор со долги ракави е направен од 70% висококвалитетен памук, кој е мек, удобен и издржлив, нашите фустани со качулки се дизајнирани да траат. [Лабаво вклопување] Обичниот и лабав фустан за џемпери „H“ е висок и го покрива месото, што може да го зголеми визуелниот ефект. Дизајнот на задниот дел овозможува поголема слобода на движење. [Детали за текстура] Вметнувањето на женскиот фустан од худи е сјаен и се надополнува едни со други со висококвалитетни додатоци за хардвер, истакнувајќи го квалитетот на облеката. Одликувајќи се со корисни џебови за чување на вашиот телефон и други најважни работи, нашите фустани за џемпери се и стилски и практични. [Модни предмети] Кога правите дневни излети и спортови на отворено, фустаните за џемпери можат да бидат спарени со бејзбол униформи, патики, чизми Мартин и други модни предмети. Ударите со качулка се совршени за секој ден, датира, забави, работа, одмори, обични и повеќе. [Мерки на претпазливост] Ве молиме, погледнете на нашата табела со големина пред да купите фустан од качулка. Долгиот фустан со качулка со пулвер е машина што се пее до 30 степени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат