0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ДОИТОЛ Пластични Контејнери Пластични Контејнери Диспензер 2 парчиња Неделен Држач Патување 7 Дневна Кутија Кутија Кутија За Витамин Медицина Кутија Организатор ?

ДОИТОЛ Пластични Контејнери Пластични Контејнери Диспензер 2 парчиња Неделен Држач Патување 7 Дневна Кутија Кутија Кутија За

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Пластична јамка за удобна и пренослива висечка употреба. 7 прегради за неделни апчиња со лесен пристап. Одличен потсетник за стари лица, постари лица и сите возрасти. Идеален за чување апчиња, витамини, мали обетки и други ситници, може да ви помогне да ги одржувате уредни. Совршен за дома, спална соба, канцеларија или долго патување, патување, кратко викенд патување, пикник и така натаму. Висококвалитетна и хигејска пластика за безбедна пилула и други работи. Опис го користиме најновиот дизајн на овој неделен организатор на таблети за да постигнеме операција со една рака со малите гумени ленти за функцијата паметен "капак пролет отворен". Мал е и совршено погоден за патување и е идеален за чување мал накит или предмети како што се обетки, мониста, совети за уметност на ноктите итн.Карактеристики-Материјал : Пластика.- Боја : Бела.- Големина : Прибл. 15 х 3 х 2,3 см/ 6 х 1,2 х 0,9 инчи (Lx Wx H). Пакет Вклучувајќи 2 x Неделен Држач За Апчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат