0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HAOGE LH-VM36 BAYONET METAL LENS LENS SHADE COMPADET со VOIGTLANDER NOKTON ASPHERICE ASPH 40MM F/1.2 VM, 35MM F1.2 VM, 50MM F1.2 VM LEICA M LENCS го заменува LH-8 Black

HAOGE LH-VM36 BAYONET METAL LENS LENS SHADE COMPADET со VOIGTLANDER NOKTON ASPHERICE ASPH 40MM F/1.2 VM, 35MM F1.2 VM, 50MM

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Црниот метален леќа на леќата Haoge LH-VM36 е дизајниран за Voigtlander VM 35mm F1.2 II, 40mm F1.2, 50мм F1.2 леќи. (Leica M Mount), (не се вклопува на Sony Mount). Компатибилен со леќи : Voigtlander Nokton Aspherical 40mm F1.2 VM леќи (Leica M Mount). Компатибилен со леќи : Voigtlander Nokton II Aspherical 35mm F1.2 VM леќи (Leica M Mount). Компатибилен со леќи : Voigtlander Nokton Aspherical 50mm F1.2 VM леќи (Leica M Mount). Овој аспиратор за леќи со бајонет-пласман ги засенчува леќите од залутана светлина, спречуваат или ограничи пламенот на леќи, подобрувајќи го вашиот контраст и квалитетот на сликата. Црниот метал леќа Haoge LH-VM36 е дизајниран за Voigtlander VM 35mm F1.2 II, 40mm F1.2, 50мм F1.2 леќи. Овој аспиратор за леќи со бајонет-пласман ги засенчува леќите од залутана светлина, спречуваат или ограничи пламенот на леќи, подобрувајќи го вашиот контраст и квалитетот на сликата. Обезбедете дополнителна заштита на камерата и леќите од гребење на несреќи. Карактеристики : Помага во блокирање на залутаната светлина и рефлексии. Овозможува поголема заштита на леќи. Изградба на метал. Компатибилен со леќите : Voigtlander Nokton Aspherical 40mm F1.2 VM леќи (Leica M Mount) Voigtlander Nokton II Aspherical 35mm F1.2 VM леќи (Leica M Mount) Voigtlander Nokton Aspherical 50mm F1.2 VM Lens (Leica m Mount) Вклучен пакет на Sony Mount : 1 x Haoge LH-VM36 Црна тркалезна метална леќа аспиратор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат