0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Замена на адаптерот за автомобили Kircuit за придружба 9500i C65 9500ix Радарот детектор за директно полнач на кабел за напојување

Замена на адаптерот за автомобили Kircuit за придружба 9500i C65 9500ix Радарот детектор за директно полнач на кабел за напојување

DEN 205.60
Достапно за нарачка

Залиха

30 дена гаранција за враќање на парите. 34 ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ ЦЕЛО ГОДИНА. DC влез 12-24 V; DC излез. 100% нов адаптер за автомобили DC. Изградете во динамичен ИЦ, излез на полнач IC DC. 100% нов адаптер за автомобили DC. Изградете во динамичен IC, осигурувач за полнач и напојување за брзо полнење и заштита од над полнење. Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Адаптер за автомобили Kircuit 4 Escort 9500i C65 9500ix Детектор на радарот на радарот директно полнач за кабел за напојување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат