0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Танди кожен нож за торбички 4106-00

Танди кожен нож за торбички 4106-00

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Состојба - нова. Бренд - Танди кожа. Занает - Leathercraft. Производ - комплет за торбички за ножеви. Нож. Нож. Гледате во сосема нов комплет за торбичка за ножеви Tandy Leathercraft. Оваа ставка 4106-00 одговара на ножеви до 4-1/2 "(11,4 см) долга. Овој комплетен комплет за почетници содржи претходно ударна кожа, претходно приврзана предвремена, занишани, конец и игла, обрасци и целосни упатства. Willе ви требаат Rivet Setter #8100 (достапен во нашата продавница) за да го заврши овој проект. Факултативните артикли за завршување се алатки за печат за дизајн и кожа или дамка. Ви благодариме што баравте.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат