0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Teо, joe's младински долги ракави, памучен памук - млади XS -XL

Teо, joe's младински долги ракави, памучен памук - млади XS -XL

DEN 303.84
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Jо на useо на useо, младински долги ракави, памучен памук. Неопходна маица во нашата класична силуета-со многу пријателска цена. 5,4-унца, 100% памук. 90/10 памук/поли (Атлетски Хедер). 50/50 памук/поли (темно Хедер Греј, Хедер морнарица, неонски розова). Во големини : X-мал (4), мал (6-8), среден (10-12), голем (14-16), X-LARGE (18-20). Useо е САД - Младински памучен памук со долги ракави, печатено со логото на oeо во САД внатре. 5,4-унца, 100% памук. 90/10 памук/поли (Атлетски Хедер). 50/50 памук/поли (темно Хедер Греј, Хедер морнарица, неонски розова). Момци и девојчиња младински маици со долги ракави во многу бои за да изберат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат