0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Носител на решетката за чување на кошарка на Теисаико-Организатор на топки за гаража, стабилна отстранлива 4-нивоа гаража за спортски организатор опрема за затворе

Носител на решетката за чување на кошарка на Теисаико-Организатор на топки за гаража, стабилна отстранлива 4-нивоа гаража за

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Издржлива решетка за складирање на челични топка : Овој производ е околу 11,8 x 9,8 x 59,1 инчи. Држачот за складирање на топката е изработен од издржлив метален челичен материјал со висок квалитет, што гарантира стабилност. Исто така, има површина што не се лизга за да се спречи лизгање на тврдо дрво или плочки. Мулти-намена Функционалност : Оваа вертикална решетка за складирање на топка не само што може да задржи до четири спортски топки од кошарка, фудбалски топки, одбојка и фудбали, туку и дното на корпата може да задржи неколку мали топчиња и бадминтонс топки и рекети. Тоа е идеален производ за оние кои уживаат во игри со топки. Продавници до 4 топки : Оваа решетка за складирање на спортски топки е дизајниран специјално за заштеда на простор и организирање на вашата кошарка, фудбал и одбојка. Исток за да се соберат : решетката за складирање топка е лесно да се собере со едноставен, но здрав дизајн. Заштеда на простор : Собравте толку многу топки и почнува да зазема многу простор во вашиот дом или гаража. Работ на топки обезбедува одлично решение за вообичаениот проблем на топки за складирање. Лесно е да се соберат и може да се држат десетици топки на едно место. Издржлива решетка за складирање на челични топка : Овој производ е околу 11,8 x 9,8 x 59,1 инчи. Држачот за складирање на топката е изработен од издржлив метален челичен материјал со висок квалитет, што гарантира стабилност. Исто така, има површина што не се лизга за да се спречи лизгање на тврдо дрво или плочки. Мулти-намена Функционалност : Оваа вертикална решетка за складирање на топка не само што може да задржи до четири спортски топки од кошарка, фудбалски топки, одбојка и фудбали, туку и дното на корпата може да задржи неколку мали топчиња и бадминтонс топки и рекети. Тоа е идеален производ за оние кои уживаат во игри со топки. Продавници до 4 топки : Оваа решетка за складирање на спортски топки е дизајниран специјално за заштеда на простор и организирање на вашата кошарка, фудбал и одбојка. Исток за да се соберат : решетката за складирање топка е лесно да се собере со едноставен, но здрав дизајн. Заштеда на простор : Собравте толку многу топки и почнува да зазема многу простор во вашиот дом или гаража. Работ на топки обезбедува одлично решение за вообичаениот проблем на топки за складирање. Лесно е да се соберат и може да се држат десетици топки на едно место.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат