0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MyBat Asmyna Samsung Galaxy Note 4 Fullstar Protector Cover - Пакување на мало - црна

MyBat Asmyna Samsung Galaxy Note 4 Fullstar Protector Cover - Пакување на мало - црна

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Линијата Total Defense е добро позната по обезбедување на три слоја на заштита, вклучително и мека силиконска внатрешна зацврстена обвивка и декоративна надворешна форма на решетки!. Студирано во rhinestones ова е прекрасно покритие и надополнува многу модни стилови. Шок-апсорбитен опсег на силикон го штити целиот периметар на случајот и го подобрува зафатот. Линијата Total Defense е добро позната по обезбедување на три слоја на заштита, вклучително и мека силиконска внатрешна зацврстена обвивка и декоративна надворешна форма на решетки!. Студирано во rhinestones ова е прекрасно покритие и надополнува многу модни стилови. Шок-апсорбитен опсег на силикон го штити целиот периметар на случајот и го подобрува зафатот. Asmyna Samsung Galaxy Note 4 црна/црна боја на заштитник на Fullstar.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат