0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 10599-А320 Обичен Фреза, Спирален, Челик Со Голема Брзина, 4 Дијаметар, 10 Ширина На Лицето, 1.5 Големина На Дупка

Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 10599-А320 Обичен Фреза, Спирален, Челик Со Голема Брзина, 4 Дијаметар, 10 Ширина На Лицето,

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Обичен Фреза-Спирален-Челик Со Голема Брзина. Дијаметар : 4-Ширина На Лицето : 10-Дупка Големина : 1 1/2. Добро прилагодени за мелење тенки парчиња челик или други парчиња метал кои не можат безбедно да се држат во машината за мелење. Произведено во САД. Ф&Д Алатка Со Голема Брзина Челик Обичен Мелење Секачи, спирален. Овие секачи може да се извршуваат со голема брзина и ќе произведат мазна завршница. Ф&Д Спиралните Фрези нема да" свират " при влегување или напуштање на сечењето и поради оваа причина се добро прилагодени за мелење тенки парчиња челик или други парчиња метал што не можат безбедно да се држат во машината за мелење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат