0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ДОНЛАБ ЦС3004 3000мл Ерленмајер Колба со Конусна Колба 24/40 Заземјување

ДОНЛАБ ЦС3004 3000мл Ерленмајер Колба со Конусна Колба 24/40 Заземјување

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Ерленмајер колба со заострен надворешен спој. Капацитет : 3000мл. Со 24/40 отворен долен затворач. Бели дипломирања. Изработени Од боросиликатно стакло 3.3. Времето на испорака Е 5-10 работни дена ЗА НАС, КАЛИФОРНИЈА, АУ. Производите се направени Од боросат 3,3 стакло. Cat.NO. Име НА Производ CS0050 50ml Ерленмајер Колба, 24/29 Затворач CS0100 100ml Ерленмајер Колба, 24/29 Затворач CS0250 250ml Ерленмајер Колба, 24/29 Затворач CS0504 500ml Ерленмајер Колба, 24/40 Затка CS1004 1000МЛ ЕРЛЕНМАЈЕР Колба, 24/40 Затворач Цс2004 2000мл ЕРЛЕНМАЈЕР Колба, 24/40 Затворач Цс3004 3000МЛ ерленмајер Колба, 24/40 Затка Цс5004 5000МЛ ерленмајер Колба, 24/40 Затка Цс010л 10Л ерленмајер КОЛБА, 24/40 Затворач.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат