0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
1x Нов Камуфлажа Влез 5 Копчиња Далечински Старт Автомобил Клуч Фоб Далечински IYZ-C01C За Командант-Гранд Чироки.

1x Нов Камуфлажа Влез 5 Копчиња Далечински Старт Автомобил Клуч Фоб Далечински IYZ-C01C За Командант-Гранд Чироки.

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

1 нов клуч за замена за далечински клуч за возила Командант И Гранд Чироки. За обезбедување на квалитет, ние ги тестираме сите наши клучеви пред да ги испратиме. Слободен пристап ДО самостојно програмирање инструкции. 2 работни далечински управувачи се потребни ЗА САМОСТОЈНО програмирање, ако имате само еден или не, тогаш е потребно застапништво или браварско програмирање. Компатибилен СО : M3 N5 WY783 X IYZ-C01 C. Пакетот вклучува : 1 целосно работни далечински клучеви со целата електроника и подготвени за употреба. Опис на клучот : 1 Сосема нов m3n5wy783x iyz-C01 C далечински клуч. Овој далечински клуч треба да работи и да функционира исто како и оригиналниот клуч што доаѓа со вашето возило. Инструкции за програмирање : Бесплатен пристап ДО УПАТСТВАТА ЗА САМОСТОЈНО програмирање. 2 работни далечински управувачи се потребни ЗА САМОСТОЈНО програмирање, ако имате само еден или не, тогаш е потребно застапништво или браварско програмирање. Клучевите за 2010 и возилата нагоре мора да бидат програмирани од застапништво или бравар. САМОТО програмирање нема да работи доколку возилото претходно било подложено на отповикување на палењето. Не е компатибилен со системот за близина, системот За Палење Без Клуч И системот за палење Со копче. Ве молиме проверете дали вашиот оригинал ја има истата комбинација на копчиња. Исто така, бројот на делот на вашиот далечински управувач мора да биде ист. Вашето возило мора да биде опремено со влез без клуч, инаку овој далечински управувач нема да работи. Водич за компатибилност : Компатибилен Со Командант 2008 2009 2010 Компатибилен Со Гранд Чироки 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Овој Клучен Фоб НЕМА Да Работи Со Следниве Возила : Не Е Компатибилен со 2012-2016 Стрела Не Е Компатибилен со 2013-2020 Ram Меморија Не Е Компатибилен со 2014-2020 Cherokee.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат